ساخت و ساز با تری دی پانل بوشهر

عملیات ساخت و ساز با تری دی پانل بوشهر در حقیقت بهره گیری از نوعی دیوار آماده است که این دیوارها از دو بخش اساسی شامل هسته یونولیتی و شبکه های فولادی که در اصطلاح مش گفته می شوند تشکیل یافته اند.

پس از به پایان رسیدن مرحله ی نصب این نوع تری دی پانل و اجرای عملیات بتن پاشی توسط شاتکریت، سازه ی فوق العاده باکیفیت و مقاومی حاصل می شود.

وجود یک لایه از پلی استایرن در ساختار تری دی پانل بوشهر باعث کاهش قابل توجه وزن اسکلت سازه شده و علاوه بر سرعت و سهولت در پروسه ی حمل و اجرا ، باعث ضد زلزله و عایق شدن ساختمان نیز می گردد. لذا به خاطر همین پوئن های مثبت فراوان است که در استان بوشهر نیز طرفداران بسیاری را به خود جذب کرده است.

ساخت و ساز با تری دی پانل بوشهر

 

چگونگی عملیات ساخت با تری دی پانل بوشهر

به هنگام ساخت و ساز با این تری دی پانل های سبک و قابل حمل می توان آن ها را با ابعاد و اندازه های گوناگونی به راحتی برش داد و برای ساخت در و پنجره مورد استفاده قرار داد.

قابل ذکر  است که تاسیسات ساختمانی از جمله تاسیسات برقی و مکانیکی، قبل از اجرای عملیات بتن پاشی بر روی دیوار ها در فضای خالی میان شبکه های مش فولادی و فوم به آسانی قابل پیاده سازی هستند که همین امر موجب کاهش زمان موردنیاز جهت نصب تاسیسات می شود و بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه تر از تکنیکهای قدیمی خواهد بود.

چگونگی عملیات ساخت با تری دی پانل بوشهر

 

پلی استایرن موجود در هسته تری دی پانل ها از نوع گرید است و از استحکام و مقاومت فوق العاده ای در مقابل آتش سوزی برخوردار است. همینطور به دلیل عدم وجود لکروفلوئوکربن در ساختار این تری دی پانل ها، برای محیط زیست و لایه اوزون هم آسیب رسان نبوده و دودهای سمی تولید نمی کنند.

با توجه به آزمایشات سازه ای اجرا شده بر روی تری دی پانل بوشهر وزنی که پس از به پایان رسیدن عملیات بتن پاشی می تواند تحمل کند چیزی حدود 200 کیلوگرم بر متر مربع است و از این رو برای مهندسان و سازندگان استان بسیار جذاب و کاربردی است.

تری دی پانل ها دو شبكه مش یا فولادی به هم جوش خورده دارند كه  وسط آن ها هسته ای از جنس پلی استایرن قرار گرفته است. پس از اتمام نصب هم عملیات بتن پاشی یا شاتکریت توسط دستگاه های مخصوص بر روي آن انجام می شود.

 

خرید و فروش تری دی پانل بوشهر

همه روزه در صنعت ساخت و ساز  شاهد ابداع مصالح و تجهیزات نوینی هستیم که با هدف آسانترکردن کار  سازندگان و مهندسان ساختمانی وارد بازار می شوند. یکی از این مصالح نوین و بسیار پرکاربرد، تری دی پانل ها یا دیوارهای سبک سه بعدی هستند که اخیرا در صنعت ساختمان سازی جایگاه منحصر به فردی را به خود اختصاص داده اند و اکثر سازندگان به کارگیری تری دی پانل ها را به متریال قدیمی نظیر آجر و سنگ و … ترجیح میدهند.

در سالهای اخیر در استان بوشهر نیز فروش تری دی پانل بوشهر بسیار مورد استقبال و توجه مردم استان قرار گرفته است.

خرید و فروش تری دی پانل بوشهر

با اجرای پروسه ی ساختمان سازی با استفاده از تری دی پانل ها زمان بسیار اندکی صرف ساخت و ساز شده و از  این رو به میزان قابل توجهی در هزینه های نهایی صرفه جویی میگردد. به عبارت دیگر با اجرای تری دی پانل ها میتوان در حداقل زمان ممکن به کمک  نیروی انسانی کمتر بهترین نتیجه را از ساخت و ساز گرفت. چرا که با وجود چنین مصالح مدرن و کاربردی دیگر احتیاجی به استفاده از مصالح قدیمی و زمانبر همچون آجر و سیمان نبوده و عملیات ساخت و ساز  بسیار سریعتر پیش می رود.

استقبال خوب مردم و سازندگان از تری دی پانل بوشهر

اختراع دیوارهای سبک سه بعدی یا تری دی پانل ها  تحول شگرفی را در صنعت ساختمان سازی جهان و ایران ایجاد کرده است و این موضوع دلیل روشنی بر افزایش هر چه بیشتر میزان خرید و فروش این تری دی پانل ها  از سوی مشتریان می باشد. علت اینکه درصد خرید و فروش تری دی پانل بوشهر  هم از سوی بوشهری های عزیز با استقبال خوبی روبرو شده این است که خصوصیات ویژه ای نسبت به دیگر مصالح و روش های قدیمی و دمده دارد و ساکنین خوش سلیقه ی این شهر استفاده از آن را در  عملیات ساختمان سازی خود ترجیح میدهند.

می توان گفت امروزه اجرای اکثر ساختمان ها با استفاده از دیوارهای پیش ساخته یا تری دی پانل ها صورت میگیرد و در واقع به یکی از اصول و ملزومات حرفه ای ساخت و ساز در  ایران  تبدیل شده است.

استقبال خوب مردم و سازندگان از تری دی پانل بوشهر

در سال های اخیر بهره گیری از تری دی پانل ها در سراسر جهان به طور گسترده ای مرسوم شده است، در ایران هم تقریبا 40 سالی است که مطرح شده و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. در استان بوشهر هم استقبال بالایی از تری دی پانل بوشهر شده  و بازار این تجهیزات در این استان بسیار گرفته است.

 

ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید