به وب سایت ما خوش آمدید

شنبه تا پنج شنبه

9 صبح الی 6 عصر

لیست مقالات

سازه lsf چیست؟

سازه سبک lsf و کاربردها

سازه سبک lsf شاید نامی عجیب داشته باشد اما به طور کلی میتوان آنرا در هر بنایی مورد استفاده قرار داد چون معماری خاصی را در طراحی آن بکار برده اند و میتوان در ساختمان سازی از آن بهره گرفت سازه سبک lsf یک سازه از پیش ساخته شده میباشد که خاصیت ضد زلزله را دارد و در قبال ارتعاشات زمین لرزه از خود استحکام و مقاومت نشان میدهد و از بین نمیرود و کاملا ایمن و امن است. سازه سبک LSF را میتوان در ساخت اسکلت دانشگاه ها و مجتمع های بزرگ و اداره جات تازه ساخت مشاهده کرد به طور کلی امروزه سعی شده است که از این محصول استفاده شود تا مشکلی پیش نیاید.

ویژگی های بارز سازه سبک

نام بردن تک تک خصوصیت های این سازه امری نشدنی و غیرممکن است ولی میتوان به بخش عمده ای از آنها اشاره داشت مثلا وزن پائین آنها که فشار را از روی ساختمان برمیدارد و سبب میشود که پی ساختمان آستانه تحمل بیشتری را پیدا کند علاوه بر این نصب آنهم بسیار ساده است و زمان زیادی نمیبرد و حمل و نقل آن هم راحت میباشد و همانند تیرآهن ها نیست که وزن زیادی داشته باشد و نیروی انسانی توانایی جابجایی آنها را نداشته باشد.

خرید سازه سبک

برای تهیه این سازه پیچیده و ناب میتوانید از مهندس سپهری درخواست کنید تا به هر تعداد و تیراژی که نیاز دارید در اختیارتان قرار بگیرد.قیمت ها برای همکاران با احتساب تخفیف میباشد و میتوانید از آنها نیز بهره مند شوید.موجودی انبار هم به قدری است که میتوانیم آنرا صادر کنیم و بازار جهانی را هم به دست بگیریم. ایران دومین تولید کننده سازه سبک lsf میباشد که حاصل و ثمره دست رنج صدها مهندس و پژوهشگر ژئو فیزیک و علم مهندسی عمران میباشد که با زحمات و تحقیات فراوان توانسته اند این سازه منحصر به فرد را تولید کنند.
5/5 - (1 امتیاز)
ما را در شبکه اجتماعی دنبال کنید

با ما در تماس باشید

شرکت پلاستو فوم به صورت ۲۴ ساعته پاسخگو شما می باشد

شماره تماس

0263670022

ایمیل ما

info@3dpmco.com

Call Now Buttonتماس فوری