قیمت دیوار پیش ساخته

قیمت روز دیوار پیش ساخته

در صنعت ساخت و ساز هر روزه مصالح و کالاهای بسیاری ابداع میشود و سپس روانه بازار میگردد و مورد استفاده عموم در این حوزه قرار میگیرد اما با بوجود آمدن چنین مصالحی اقلام قدیمی تر جایگاه خود را از دست دادند و اهمیت استفاده از آنها کمتر و کمرنگ تر شد. یکی از این مصالح تری دی پانل میباشد که امروزه در ساخت و ساز جایگاه خوبی را کسب کرده است و اغلب قیمت دیوار پیش ساخته  فعالان ساختمانی از تری دی پانل استفاده میکنند و آنرا بعنوان دیوار و سقف پیش ساخته استفاده میکنند. با اجرای تری دی پانل زمان کمتری صرف دیوارکشی میشود و هزینه های کمتری هم در این راه صرف میشود در واقع شما با اجرای تری دی پانل میتوانید در کمترین زمان با بکارگیری کمترنی نیروی انسانی اقدام به ساخت و ساز کنید اما با وجود چنین مصالح نوین و جدیدی دیگر نیازی به استفاده و بکارگیری از مصالحی همچون آجر و سیمان نیستید.
ابداع تری دی پانل موجب شد تا تحولی شگرف در صنعت ایجاد شود و این موضوع باعث شد تا اجرای تری دی پانل از استقبال خوبی برخوردار شود و درصد فروش بالایی را نیز داشته باشد علت اینکه تری دی پانل از طرفداران فوق العاده بالایی برخوردار است این است که دارای خصوصیت ها و ویژگی های خاصی در قیاس با سایر مصالح میباشد که در ادامه به تعریف و و تشریح هر کدام خواهیم پرداخت.
تری دی پانل دارای خاصیت ضد حریق میباشد و همانطور که از مشخصات آن پیداست پی میبریم که این محصول در مقابل آتش سوزی و حرارت بالا بسیار مقاوم و مستحکم بوده و هیچگونه آسیبی به آن وارد نمیشود.همچنین تری دی پانل عایقی جهت نفوذ صوت و آلودگی صوتی میباشد و میتواند گزینه ای مناسب برای بیمارستان ها باشد زیرا در این محیط نباید هیچگونه سر و صدایی وجود داشته باشد بدین دلیل که موجب نارضایتی و اذیت و آزار بیماران میباشد. یکی دیگر از خصوصیت های مهم تری دی پانل جلوگیری از نفوذ رطوبت و آب میباشد و در گذر زمان به هیچ عنوان شاهد نم زدگی تری دی پانل نخواهید بود و رطوبت هیچ راه نفوذی را در تری دی پانل ندارد همچنین در فصل سرما دمای سرد نمیتواند به داخل اتاق و ساختمان نفوذ پیدا کند و یا اینکه در فصل گرما هم حرارت بالا امکان نفذ را ندارد. پس با توجه به این مضالب پی بردیم که اجرای تری دی پانل علاوه بر دیوار پیش ساخته میتواند بعنوان یک عایق همه جانبه نیز در نظر گرفته شود.
اجرای تری دی پانل کاربردهای بسیاری دارد که از جمله آنها میتوانیم به ساختمان های اداری و مسکونی و یا مجتمع هایی که از استانداردهای خاصی پیروی میکنند اشاره کرد. تری دی پانل نیز در برابر تشعشعات زلزله بسیار مستحکم میباشد و هیچگونه توسط آن ترک نمیخورد و آسییبی به آن وارد نمیشود. بر اساس نام این محصول میتوان متوجه شد که یک دیوار سه بعدی میباشد که داخل آنرا لایه عایق تشکیل داده است و سطح آن نیز با گچ و یا سیمان پوشیده شده است همچنین در داخل تری دی پانل از میلگرد نیز جهت استحکام بیشتر استفاده شده است.تری دی پانل را میتوان به راحتی نصب کرد و در کمترین زمان ممکن اقدام به اجرای آن نمود و همچنین دارای وزنی بسیا سبک میباشد تا بتوان آنرا به راحتی حمل و نقل کرد.تری دی پانل از قیمت بسیار پایینی برخوردار است و به همین دلیل میباشد که تا به امروز جایگاه ویژه ای دربین محصولات ساختمانی را بدست آورده است. جهت اجرای تری دی پانل ابتدا باید محل مورد نظر جهت نصب را کاملا آماده سازی کرد و زیرساخت های آنرا بدرستی تعبیه کرد تا در زمان اجرای تری دی پانل بتوان مراحل را به نحو احسند پیش برد تا در ادامه کار با مشکل مواجه نشد.شما میتوانید جهت خرید این محصول با کارشناسان و مسئولان فروش مجموعه ما در تماس باشید تا پس از مشاوره رایگان و بررسی های لازم پیشنهادات جهت خرید و تری دی پانل در ابعاد متناسب با محل نصب به شما اراده شود و توصیه میکنیم تا جهت نصب تری دی پانل حتما از افراد و تکنسین های خبره و با تجربه در این حوزه استفاده کنید تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. متاسفانه در این حوزه برخی از افراد بی تجربه و بی سابفقه وجود دارند که اقدام به نصب و اجرای تری دی پانل میکنند و باعث گله مندی مشتریان نیز شده اند حتما از شرکت ها و کارخانه جات معتبر خواستار اجرا و نصب باشید

ری دی پانل امرزوه در ساخت وساز جایگاه ویژه را پیدا کرده است و از اهمیت بالایی نیز برخوردار میباشد و توانسته است جایگزین بسیار مناسبی برای مصالح قدیمی و دیرین مانند آجر باشد .در واقع تری دی پانل یک نوع دیوار پیش ساخته در نظر گرفته میشود که با توجه به نام آن حالت سه بعدی نیز دارد و جهت دیوار کشی های ساختمان و سوله ها و همچنین دیوار های طویل میباشد. باوجود تری دی پانل دیگر نیازی نیست تا شما زمان زیادی را صرف ساخت دیوار با آجر و سیمان و سایر مصالح مشابه کنید و میتوانید در اسرع وقت با تهیه تری دی پانل و با بکارگیری قیمت دیوار پیش ساخته کمترین نیروی انسانی اقدام به اجرا تری دی پانل کنید. با اجرای تری دی پانل میتوانید تا حد زیادی از هزینه های اضافی و هنگفت جلوگیری کنید و کمتر از کارگران و نیروی انسانی بهره بگیرید که خود این موضوع به تنهایی میتواند مزیت و ویژگی بارز اجرای تری دی پانل را آشکار سازد. با این اوصاف بکارگیری تری دی پانل میتواند بهترین گزینه و راهکار برای پیمانکاران ساختمانی باشد تا با سرعت بسیار بالایی اقدام به ساخت و ساز کنند.
در ادامه قصد داریم تا با برخی از ویژگی ها و مزایای اجرای تری دی پانل آشنا شویم:
-نصب آسان و سریع و بدون نیاز به تخصص خاصی
-بسیار مقرون به صرفه و مناسب
-متناسب با هر بنا و ساختمانی
-کاهش هزینه های ساخت و ساز و پرداخت حقوق کارگران
-عایق حرارتی و برودتی
-مانع از نفوذ حشرات و رطوبت
-بسیار سبک
-حمل و نقل راحت
-صرف زمان کم هنگام نصب
-عایق صوتی مناسب
-تسریع در ساخت و ساز
-مناسب پروژه های عظیم
امروزه اجرای تری دی پانل بعنوان یکی از ملزومات هنگام ساخت و ساز میباشد و اغلب مهندسان و ساختمان سازان سعی بر این دارند تا از این محصول در مراحل ساخت استفاده کنند.اما تری دی پانل از چه متریالی ساخته میشود و ساختار آن چگونه میباشد؟ در واقع تری دی پانل دارای سه قسمت میباشد که یکی از مهمترین بخش های آن لایه وسط آن میباشد که از جنس پلی استایرن و یا همان یونولیت نسوز میباشد که بنوان لایه عایق تری دی پانل میباشد و از نفوذ صوت و دما و برودت و رطوبت جلوگیری میکند و از مهمترین خصوصیت های آن ضد حریق بودن آن میباشد.بخش های دیگر تری دی پانل شمال دو لایه فلزی مشبک از جنس میلگرد میباشد که در دوطرف یونولیت قرار میگیرد و نقش نگهدارنه را برای آن ایفا میکنند و به یکدیگر جوش داده شده اند این ساختار تری دی پانل میباشد که در ابعاد مختلف در بازار عرضه میگردد و به فروش میرشد. اما برای اجرای تری دی پانل ابتدا به ساکن باید محل نصب کاملا مشخص شود و تراز گردد تا هیچگونه پستی و یا بلندی وجود نداشته باشد زیرا وجود هر گونه عیب و نقص در محل نصب موجب میشود تا در ادامه کار اجرای تری دی پانل به مشکل برخورد. پس از اینکه اجرا تری دی پانل به اتمام رسید و تمامی دیوار های پیش ساخته نصب شدند و در کنار یکدیگر قرار گرفتند زمان اجرای شاتکریت میباشد در واقع شاتکریت به عمل بتن پاشی با دستگاه گفته میشود که این بتن بر روی تری دی پانل پاشیده میشود تا به طور کامل روی آن پوشیده شود و در انتها عملیات گچ کاری و سفید کاری نیز انجام میگیرد و اجرای تری دی پانل به پایان میرسد.
با این اوصاف و باتوجه به مزایای بیشمار تری دی پانل لزوم بکار گیری و اجرای تری دی پانل نیز اشکار میگردد و پی میبریم که پیشرت روز افزون علم و تکنولوژی برای صنعت ساختمان و ساخت و ساز هم مفید واقع شده است و تا حد زیادی از مشکلات پیرامون این حوزه کاسته شده است و بسیار از دغدغه های پیرامون این موضوع با اجرای تری دی پانل از بین رفته است

قیمت دیوار پیش ساخته
۵ (۱۰۰%) ۱ vote