تری دی پانل | تری دی پانلها چرا امروزه اینقدر پر کاربرد است ؟

تری دی پانل (3D panel) چیست و چه مزایایی دارد؟

همواره و در همه کشورها، خطر وقوع بلایای طبیعی به خصوص زلزله وجود داره. اما برای اینکه بتونیم از خطرات زمین  لرزه و بقیه بلایای طبیعی در امان باشیم، باید ساختمان ها رو مقاوم سازی کنیم. یکی از راه های مقاوم سازی ساختمان در برابر زلزله، استفاده از تری دی پانل هست. تری دی پانل یکی از بهترین محصولاتی هست که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده. اگر که می خواید درباره تری دی پانل یا پانل سه بعدی بدونید، در ادامه با پنل سیستم همراه باشید.

تری دی پانل (3D panel) یا ساندویچ پانل چی هست؟

همون طور که از اسم این محصول برمیاد، تری دی پنل، یک پنل یا صفحه سه بعدی هست. این محصول متشکل از یک لایه فوم (پلی استایرن) هست که بین دو شبکه فلزی مش (Mesh) قرار گرفته. این محصول، میتونه برای ساختمان سازی بسیار مفید باشه؛ چون میتونه مقاومت ساختمان رو به مقدار قابل توجهی افزایش بده و ساختمان رو ضد زلزله کنه.

چرا تری دی پانل ساختمان رو ضد زلزله میکنه؟

وقتی شما از پنل سه بعدی استفاده می کنید، به دلیل اینکه دیوارها و سقف ساختمون یکپارچه و به شکل یک جعبه (Box) هستن، توزیع بار و نیروهایی که به ساختمون وارد میشه، خصوصا زلزله یکنواخت خواهد بود . و مانند کانکس عمل میکند . یعنی اینکه فشار زیادی که به ساختمان وارد میشه، در قسمت های مختلف توزیع میشه.

 

مزیت های تری دی پانل چیه؟

قطعا مهم ترین مزیت این پنل ها که افراد زیادی رو جذب خودش کرده، افزایش قابل توجه مقاومت ساختمان در برابر زلزله هست که درباره اون در بالا گفتیم.

با استفاده از پنل سه بعدی، علاوه بر افزایش مقاومت ساختمان، سازه شما در برابر صدا و گرما و سرما و رطوبت هم عایق خواهد بود.

همچنین با استفاده از این پانل ها، ساختمان در برابر حشرات نفوذ ناپذیر میشه و علاوه بر اون، ساختمان شما در برابر آتش سوزی هم مقاومت بالایی به دست میاره.

یکی دیگه از مزایای این محصول، کاهش زمان ساخت و آهن و بتن مصرفی هست. به علاوه شما در داخل ساختمان جای بیشتری خواهید داشت.

شاید علاقه داشته باشید که درباره شاتکریت هم بخونید.

بهترین تری دی پانل رو از کجا تهیه کنیم؟

و اما برای اینکه بتونید کیفیت سازه تون رو دو چندان بکنید، نیاز دارید که از یک محل مطمئن خرید کنید. شما می تونید به راحتی از گروه پنل سیستم (پلاستوفوم مرکزی) پنل مورد نیازتون رو خریداری کنید.

ما در ساخت این پنل ها سابقه زیاد و درخشانی داریم. همچنین در صورت خرید از ما، میتونید هزینه تون رو کاهش بدید و در عوض تری دی پانل با کیفیت داشته باشید.

پس دلیلی وجود نداره که از گروه Panle systems خرید نکنید. میتونید به راحتی و با مراجعه به وب سایت، بررسی های بیشتر و خرید رو انجام بدید.

همونطور که در این مطلب خوندید، یکی از جدیدترین و بهترین راه ها برای ساخت ساختمان های مقاوم در برابر زلزله و همچنین عایق، تری دی پانل هست. تری دی پانل همچنین میتونه به کاهش زمان و هزینه ساخت کمک کنه. پس برای بررسی های بیشتر و خرید بهترین پنل سه بعدی، به وب سایت گروه پنل سیستم مراجعه کنید. همچنین گذاشتن نظرات ارزشمندتون رو فراموش نکنید. امیدواریم خرید خوبی داشته باشید!

#پنل     #پانل     #تری_دی_پانل     #پنل_سه_بعدی     #ساندویچ_پانل     #دیوار_سه_بعدی     #پنل_سیستم

 

       

تری دی پانل

کاربرد شاتکریت | شاتکریت چیست و چرا پر کاربرد است ؟

آشنایی با  کابرد شاتکریت و مزایای استفاده از آن

 کاربرد شاتکریت در خصوص معرفی شاتکریت باید بگوئیم نوعی بتنی می باشد که به وسیله شیلنگ های لاستیکی قابلیت حمل داشته و برای پاشیده شدن بر روی سطحی که مورد نظر است از هوایی با فشار زیاد استفاده کرده و مواد را با بالاترین سرعت بر روی سطح می پاشد.

استفاده از شاتکریت دارای مزایای بسیار زیادی است که یکی از مهمترین آن ها مسطح کردن کلیه سطوحی است که ناهموار بوده و یا در خصوص حفره هایی که در زیر زمین جا خوش کرده اند مورد استفاده قرار می گیرد و موجب می شود تا سطح مورد نظر بتواند تا حدودی صاف به نظر برسد.

کابرد شاتکریت

مزایای استفاده از شاتکریت

البته باید این نکته را نیز عنوان کنیم که از شاتکریت در کنار پیچ سنگ برای نگهداری در خصوص تونل ها استفاده می شود که سیستم نگهداری مناسبی به شمار می رود. طی سال های اخیر از این کاده در خصوص معادن زیر زمینی و کلیه سوراخ هایی که در زیر زمین وجود داشته با این ماده پوشانده شده است. راه هایی که به عنوان اصلی ترین محل برای حمل و نقل به شمار می روند و ایستگاه هایی مه مخصوص چاه هستند و حجره هایی سنگ شکن که در زیر زمین وجود دارند همه از جمله مواردی هستند که برای پوشاندن آن ها از شاتکریت استفاده می شود.

مواد شاتکریت

در حال حاضر در خصوص استفاده از این ماده توجه چندانی وجود ندارد اما در سال های آینده این ماده می تواند به عنوان یکی از اصلی ترین مصالح به کار گرفته شود و توجه بیشتری به آن خواهد شد. در اصل شاتکریت بتنی می باشد که از موادی همچون ماسه و سیمان و خرده های سنگ تشکیل شده است و هوای فشرده به آن کمک می کند تا بتواند بر روی سطح مورد نظر پاشیده شود و از آنجایی که سرعت بسیار بالایی دارد به شکل دینامیکی فشرده خواهد شد.

در حال حاضر از کاربرد شاتکریت به دو شکل استفاده می شود که عبارتند از: شاتکریت مخلوط که به صورت خشک به کار گرفته می شود و نوع دیگر شاتکریت مخلوطی است که به شکل تر بوده و در معماری از آن ها استفاده خواهد شد. از شاکتریت مخلوط خشک برای انجام اقداماتی همچون تعمیر و روکش کردن استفاده می شود واین ماده در خصوص تعمیراتی که دارای ضخامتی کمتر از ده سانتی متر است به کار گرفته می شود.

از شاکتریت مخلوط تر در خصوص آن دسته از محل هایی که باید مقاومت فشاری بیش از هر چیز دیگری مد نظر قرار بگیرد به کار می رود و از سوی دیگر می توان از این روش در خصوص ایجاد دیوارهای بتنی استفاده کرد که ضخامت هر کدام از آن ها پنجاه سانتی متر و یا بیست سانتی متر می باشد.

چرا  کابرد شاتکریت پلاستو فوم

استفاده از شاکتریت تر دارای مزیت های بسیاری است که موجب می شود این نوع از مواد به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای معماری انتخاب شود که عبارتند از: مزیت های زمانی و کیفی و اجرایی که هر کدام آن ها نیز مزایای خاص خود را دارند. باید عنوان کنیم که در میان کلیه مزایای این مخلوط مزیت اجرایی آن دارای اهمیت بیشتری بوده و نسبت به آن توجه بیشتری می شود.

در خصوص مزیت های اجرایی  کابرد شاکتریت تر باید بگوئیم از آنجایی که به قالب بندی هیچ نیازی ندارد گاهی از سپر چوبی استفاده می شود تا بتن بر روی سطح مورد نظر بنشیند و همین مساله موجب می شود تا هزینه های اضافی در برنداشته باشد و به میزان قابل توجه نیاز به قالب بندی و حتی نیروی انسانی کم شود. می توان سازه های بتنی مختلفی را به شکل منحنی و یا حتی غیر منظم و مدور به وجود آورد و یا در خصوص روکشی برای پایه پل ها از آن ها استفاده کرد.  ما در تری دی پانل پلاستو فوم بهترین ها را برای شما به ارمغان اورده ایم

 

سازه lsf چیست؟

سازه سبک lsf و کاربردها

سازه سبک lsf شاید نامی عجیب داشته باشد اما به طور کلی میتوان آنرا در هر بنایی مورد استفاده قرار داد چون معماری خاصی را در طراحی آن بکار برده اند و میتوان در ساختمان سازی از آن بهره گرفت

سازه سبک lsf یک سازه از پیش ساخته شده میباشد که خاصیت ضد زلزله را دارد و در قبال ارتعاشات زمین لرزه از خود استحکام و مقاومت نشان میدهد و از بین نمیرود و کاملا ایمن و امن است.

سازه سبک LSF را میتوان در ساخت اسکلت دانشگاه ها و مجتمع های بزرگ و اداره جات تازه ساخت مشاهده کرد به طور کلی امروزه سعی شده است که از این محصول استفاده شود تا مشکلی پیش نیاید.

ویژگی های بارز سازه سبک

نام بردن تک تک خصوصیت های این سازه امری نشدنی و غیرممکن است ولی میتوان به بخش عمده ای از آنها اشاره داشت مثلا وزن پائین آنها که فشار را از روی ساختمان برمیدارد و سبب میشود که پی ساختمان آستانه تحمل بیشتری را پیدا کند علاوه بر این نصب آنهم بسیار ساده است و زمان زیادی نمیبرد و حمل و نقل آن هم راحت میباشد و همانند تیرآهن ها نیست که وزن زیادی داشته باشد و نیروی انسانی توانایی جابجایی آنها را نداشته باشد.

خرید سازه سبک

برای تهیه این سازه پیچیده و ناب میتوانید از مهندس سپهری درخواست کنید تا به هر تعداد و تیراژی که نیاز دارید در اختیارتان قرار بگیرد.قیمت ها برای همکاران با احتساب تخفیف میباشد و میتوانید از آنها نیز بهره مند شوید.موجودی انبار هم به قدری است که میتوانیم آنرا صادر کنیم و بازار جهانی را هم به دست بگیریم.

ایران دومین تولید کننده سازه سبک lsf میباشد که حاصل و ثمره دست رنج صدها مهندس و پژوهشگر ژئو فیزیک و علم مهندسی عمران میباشد که با زحمات و تحقیات فراوان توانسته اند این سازه منحصر به فرد را تولید کنند.

 

وال اسپید

سازه پیش ساخته

شرکت پلاستو فوم با داشتن کادری مجرب و حرفه ای و جدیدترین دستگاههای تولید شاتکریت در ایران اینبار با تکنولوژی پیشرفته دیوارهای جدا کننده با شماست این تکنولوژی در اختیار شرکت پلاستو فوم میباشد و میتوانید با این دیوارهای پیش ساخته وزن سازه سبک را در اختیار شما قرار میدهد

اگر قصد تغییرات در داخل منزل یا اپارتمان خود را دارید این نکته را فراموش نکنید دیوار پیش ساخته میتواند در هزینه های جاری شما بسیار صرفه جویی کند و میتواند هزینه  شما را کاهش دهد این نکته را فراموش نکنید که دیوارهای پیش ساخته دارای وزنی سبک و سرعت نصب بالایی میباشد و میتواند خیال شما را بابت جان اعضای خانواده راحت کند کیفیت دیوار های پیش ساخته در بازار متفاوت میباشد کافیست با چند نمونه از فروشنده های این دیوار تماس بگیرید توجه کنید به خاطر چند هزار تومان پایین تر دیوار های پیش ساخته بی کیفیت را نخرید زیرا قرار است این دیوار ها سالیان سال برای شما کار کند در هنگام وقوع زلزله این دیوار ها با توجه به نوع پیچ و مهره ای بودن ان میتواند با جهش های زلزه تغییر کرده و قدرت تخریب را به حداقل برساند و اما میپردازیم به قیمت های دیوار پیش ساخته این قیمتها حدودی میباشد و برای استعلام قیمت های دقیق پیش ساخته در ایران میتوانید با مرجع این دیوار ها شرکت ایران پانل تماس بگیرید

در هنگام زلزله اولین چیزی که شما را نگران میکند تخریب ساختمان میباشد سازه های قدیمی متاسفانه قدرت تخریب بالایی دارد اما با دیوارهای پیش ساخته سبک و وال استریت شما میتوانید قدرت تخریب زلزله را تا 8 ریشتر برای خود مطمئن کنید

دفتر فروش کرج 02636700022

مهندس پهلوان 09125210655

مهندس سپهری 09124648285

 

 

کاربرد و خاصیت فوم بتن

خاصیت فوم بتن

به طور کلی هر چه قدر هم که در مورد کاربردهای این محصول بخواهیم بگوئیم باز هم کم گفته ایم چون واقعا مزیت های بسیار بالایی دارد.فوم بتن دارای خصوصیت عایق بودن نیز میباشد.در ادامه به تک تک این ها اشاره خواهیم کرد:

-عایق حرارتی

-عایق صوتی

-عایق برودتی

-ضد حریق و آتش سوزی

-قیمت پائین و مقرون به صرفه

-قابلیت حمل و نقل راحت و ساده

-مناسب برای ساختمان ها و بناهای بلند و برج های مسکونی و تجاری

-کاهش وزن و بار و فشار بر روی ساختمان

-مانع از نفوذ آب و رطوبت

قابلیت اجرای سریع در کمترین زمان ممکن

همه این ها ویژگی ها و کاربرد هایی بود که میتواند در فوم بتون گنجانده شود البته ما به تعداد محدودی از آنها اشاره کردیم و عمده خصوصیت های آن جا مانده است ولی سعی کردیم که بهترین و مهمترین آنها را معرفی کنیم تا یک آشنایی کلی با ان نیز داشته باشید و از آن حالت گنگی نیز بیرون آیید به خاطر اینکه اغلب افراد اصلا حتی اسم فوم بتن هم به گوششان نخورده است و نمیدانند که چه ماهیت و ساختاری دارد برخی هم به اشتباه فکر میکنند که در داخل آن از فوم استفاده شده است اما فقط لقب و صفت فوم به بتن نسبت داده شده است و به خاطر وزن پائین آن میباشد که اینگونه نامیده شده است.

فوم بتن به شکل خمیر میباشد و در قالب های خاصی ریخته میشود و پس از خشک شدن میتوان آنها را مورد استفاده قرار داد.قالب ها میتوانند فلزی و یا پلاستیکی باشند.و بتن نیز با دستگاه های مخصوص و متریالی مانندملات سیمان و ماسه بادی تولید میشود.

معنا و مفهوم فوم بتن

فوم بتن چیست

همه این موضوع را میدانند که کلیه ساختمان ها دو حالت دارند یا از سازه های فلزی و تیرآهن ساخته شده اند و یا اینکه از بتن در ساخت آن بهره گرفته شده است.در مورد اینکه کدامیک از این دو مقاوم تر هستند نمیتوانیم نظری مطلق داشته باشیم و بگوئیم که فرضا بتن بهتر و برتر است و این کار نیازمند یک تجربه و تحقیق چندین و چند ساله در حوزه مهندسی عمران و ساختمان دارد و قصد ما هم ان نیست که در چنین مقاله ای اقدام به تشریح برتری های تیرآهن و بتن کنیم بلکه میخواهیم چیز جدیدی را به شما و سازندگان معرفی کنیم و آن هم فوم بتن است.اما این نوع از بتن چیست و چه کاربردی دارد در ادامه خواهیم گفت.فوم بتن

در حقیقت برای سازه های بتنی از سیمان استفاده میکنند که حتما شما هم دیده اید که یکسری میکسر و بونکر در محل ساخت قرار دارند و سیمان را بوسیله لوله های طویل و خاصی به داخل فوندانسیون میریزند.اما یکی از مهمترین معایبی که بتن دارد وزن بالای است که فشار زیادی را بر روی سازه ها و ساختمان وارد میکند اما استحام بسیار زیادی دارد خب مهندسان و دانشمندان برای این که بتوانند این مشکل را حل و فصل کنند تصمیم گرفتند که با بکارگیری علم عمرانی جایگزینی برای بتن پیدا کنند پس از تحقیقات فراوان به نتیجه ای مطلوب دست یافتند و محصولی جدید را به بازار معرفی کردند که نام آن فوم بتن میباشد یکی از مهمترین برتری های این محصول نسبت به خود سیمان و بتن وزن فوق العاده پائین آن نیز میباشد و بار و فشار زیاد و سنگین را از روی پی ساختمان به طور قابل توجهی کاهش میدهد قیمت آن هم در قیاس با سایر محصولات بسیار پائینتر میباشد و دلیل آن هم فراگیر شدن استفاده از آن در ساخت و ساز میباشد همچنین امنیت آن هم بسیار بالاتر است و اصول ایمنی در آن به طور کامل رعایت شده است علاوه بر این ها بدلیل اینکه ایران کشوری زلزله خیز است میتوانیم از فوم بتن در جهت ایمن سازی و ضد زلزله کردن ساختمان ها استفاده کنیم.

کاربرد و نحوه اجرای عایق ضد حریق

کاربرد عایق ضد حریق

پس از یک آشنایی اولیه با این پوشش ضد آتش باید نکاتی را در رابطه با کاربرد و نحوه اجرای آن متذکر شویم.با بکارگیری این روش عایقی دیگر نگران آسیب پذیری ناشی از آتش سوزی نباشید و به قول خودمونیا انگاری که منزل و یا محل کار خود را با این کار بیمه کرده اید.در قدیم الایام و شاید هم در بیشتر خانه های امروزی اگر حریق رخ بدهد و شدت آن هم بالا باشد شانس زنده ماندن و از بین نرفتن منزل کمی دور از ذهن است و همه بیم از این را دارند مبادا که در تحت چنین شرایطی قرار بگیرند و تمام زندگی خود را از دست بدهند.کاربرد و نحوه اجرای عایق ضد حریق

همه بر این تفکر هستند که اصلا راه و روشی برای جلوگیری و پیشگیری از این اتفاق وجود ندارد اما همه سخت در اشتباه هستند و همیشه یک راه حلی وجود دارد چون روز به روز تکنولوژی علم صنعت رو به پیشرفت است و نگرانی بشریت نیز کاهش میابد.گرچه شما هم میخواهید از آن دسته افراد باشید که قصد در امان ماندن از حریق را دارید میتواند از عایق های ضد حریق استفاده کنید البته این پوشش چیزی نیست که شما پس از خرید یک خانه و ساکن شدن در آن بتوانید اجرایش کنید بایستی قبل از خرید و یا اجاره یک ملک تمامی جوانب را در نظر بگیرید یعنی اینکه دنبال واحدی باشید که این خصوصیت را داشته باشد  از آن بهره مند شده باشد.ممکن است در یک ساختمان عادی طی یک حریق و آتش شدید پس از چند ثانیه تمامی نقاط آن پر از حریق شود و شما راهی برای فرار نداشته باشید اما وقتی که منزل شما از عایق ضد حریق پشتیبانی کند این چند ثانیه و دقیقه تبدیل به چند ساعت میشود و شما علاوه بر فرار میتوانید اقدام به خاموش کردن آتش نیز کنید که خود این ویژِگی یک مزیت بسیار بزرگ محسوب میشود.

عایق ضد حریق

پوشش ضد حریق

کاربرد خاص این عایق اغلب در ساخت و سازها میباشد زمانی که در ابتدای ساخت بنا میباشد و هنوز به مرحله سفید کاری نرسیده است این امر را به انجام میرسانند.عایق ضد حریق استحکام فوق العاده ای در برابر دمای بالا و حرارت زیاد دارد و بنا به همین دلیل هم میباشد که نام آن عایق ضد حریق نامیده شده است.عملیات عایق سازی را میتواند شبیه به شاتکریت تشبیه کرد چون همانند آن مواد لازم و متریال روی سطح مورد نظر پاشیده میشود.پس از خشک شدن مواد روی سطح میتوان به ادامه مراحل ساخت پیش برویم چون دیگر دغدغه در رابطه با خطرات ناشی از آتش سوزی و حریق از بین رفته است.عمده کاربرد پوشش های ضد حریق در ساختمان های بزرگ تجاری و مسکونی برج ها میباشد.عایق ضد حریق

به این خاطر که این اماکن باید از لحاظ سازمان نظام مهندسی عمران و ساخت و ساز کاملا استاندارد باشند و از درجه یک ترین مصالح ساخته شده باشند تا خطرات ناشی از زمین لرزه و حریق توانایی آسیب رساندن به این بناها را نداشته باشد چون به طور کلی هر چه قدر که یک ساختمان بزرگ باشد و اگر اتفاقی ناگوار برای آن بیفتد حجم تلفات و آسیب پذیری آن نسبت به یک آپارتمان سه طبقه بسیار بالاست.خوشبختانه در حال حاظر بیشتر بناهای در دست ساخت در ایران بخصوص در کلانشهر تهران از این استاندارد ها پیروی میکنند و کمتر سازنده ای را میتوان یافت که به این مسائل اهمیت ندهد چونکه اگر قصد داشته باشد تا این قوانین را نقض کند جریمه بسیار سنگینی را باید تقبل کند زیرا علاوه بر خرابی های ناشی از ساختمان جان و مال بسیاری از شهروندان در مخاطره است و دولت نیز در این باره اصلا کوتاه نمیاید و اهمیت و ارزش ویژه ای را برای آن قائل میشود.

فوم بتن

فوم بتن چیست

فوم بتن که امروزه در صنعت ساختمان در دنیا و ساختمان سازی در کشور ما بسیار ا استفاده میشود و دارای کاربرد و ویژیگی های مختلفی است اما شاید این سوال نیز برای شما نیز به وجود امده باشد که فوم بتن چیست و چه کاربرد و مزایایی دارد که در ادامه میتوانید با کاربرد این و تعریف این محصول آشنا شوید

مواد تشکیل دهنده فوم بتن

فوم بتن

فوم بتن از تشکیل مواد خرده شده فوم و ترکیب بتن و در بعضی مواقع سیمان یا ماسه تشکیل میشود هر چقدر که مواد تشکیل دهنده بیشتر باشد فوم بتن نیز بهتر و قوی تر است چگالی و نوع فوم بتن نیز به مواد تشکیل دهنده ان دارد در بعضی فوم بتنها دانه های فوم بزرگتر و در بعضی دیگر ان فوم دانه ها ریز تر میباشد در هر حال از قدیم نیز باب بر این بوده بسته به هزینه پرداختی کیفیت کالاها با هم متفاوت میباشد که در فوم بتن نیز این امر صدق میکند در ساخت فوم بتن که به دلیل شکل آن به سلولی نیز معروف میباشد از اب فوم و بتن و ماسه استفاده میشود فوم بتنها به این دلیل محبوب بوده که حمل ان سریع اسان میباشد و مهمترین مساله دیگری که امروزه از فوم بتن استفاده میشود وزن پایین ان میباشد کشور ما به دلیل قرار گرفتن روی گسلهای زلزله نیاز به سازه های سبک مقاوم و با قدرت تخریب پایین دارد اگر در هنگام وقوع زلزله به فکر جان خود هستید حتما از فوم بتن که سبک میباشد و دارای کیفیت عالی باشد استفاده کنید زیرا قدرت تخریب فوم بتن نیز پایین میباشد و این موضوع یکی دیگر از ویژیگی های فراوان فوم بتن میباشد

استحکام فوم بتن و پایداری آن

یکی از اصلی ترین دغدغه های سازندگان و پیمانکاران و مردم پایداری فوم بتن و استحکام این محصول میباشد اما استحکام این محصول به چه چیزهایی بستگی دارد و چگونه میشود که یک فوم بتن دارای استحکام هست ولی فوم بتن بعدی دارای استحکام نیست دخوب یکی از دلایل ان مواد تشکیل دهنده ان میباشد به طور معمول هرچقدر در مواد تشکیل دهنده این محصول از ماسه و سیمان بیشتری استفاده شود استحکام این محصول نیز بیشتر است و هر چقدر بتن ان بیشتر باشد استحکام ان کمتر میشود ولی به طور معمول هر چقدر که متراکم تر یا به قول معروف به هم پیوسته تر باشد محکمتر است و هر چی از تراکم کمتر میشود فوم بتن نیز استحکام خود را از دست میدهد برای داشتن یک بنای عالی از فوم بتن با کیفیت استاندارد A استفاده کنید تا در مواقع تخریب و زلزله دغدغه شما نیز کمتر شود ما در گروه پلاستو فوم  با بهترین محصولات فوم بتن در خدمت شما هستیم شعار ما این است سود کمتر کیفیت بهتر برای راحتی شهروندانمان و یک عمر دعای خیر شما ما شعار نمیدهیم عمل میکنیم در زلزله اخیر کرمانشاه این امر با پروژه بی نظیر ما ثابت شد و حتی به شکر خدا مدرسه ساخت مجموعه ما حتی یک ترک هم نداشت چون ما بر این باوریم ساخت یک بنای محکم برای شما در این دنیا دعای خیر و اعتماد شما را برای ما به همراه دارد که این موضوع از میلیاردها تومان سود برای ما با ارزش تر است

برتری های فوم بتن

درباره برتری های این محصول کم و بیش در قسمت بالای این مقاله توضیحاتی ارائه کردیم اما در کل میتوان به ویژیگی های فوم بتن در چند مورد اشاره کرد

1:وزن سبک : وزن سبک فوم بتن باعث میشود برای پروژه هایی که نیاز به سطح زیاد بتن دارد به راحتی بتوانند پروژه خود را پیاده سازی کنند و وزن سبک قدرت تخریب را در زلزله نیز کاهش میدهد

2:حمل اسان:با توجه به وزن سبک این محصول حمل فوم بتن نیز بسیار راحت است و این کار برای پروژه های بزرگ بسیار کاربردی میباشد و قدرت و سرعت پروژه را به حد چشمگیری افزایش میدهد

3:برش راحت جهت زیر ساخت ساختمان : فوم بتن به دلیل سبکی به راحتی برش میخورد و شما برای رد کردن سیمهای برق کابلهای برق سیستمهای گرمایش از کف و لوله کشی هیچ مشکلی ندارید و به راحتی میتوانید زیر ساخت پروژه خود را بدون دردسر و هزینه زیاد و وقت کم به انجام برساند

4:فوم بتن محافظ محیط زیست: امروزه برای پروژه های مدرن و برای بسیاری حفظ محیط زیست یکی از دغدغه ها میباشد در مواد تشکیل دهنده فوم بتن از هیچ ماده سمی و خطرناکی استفاده نمیشود و همین امر فوم بتن را به یکی از محبوب ترین محصولات برای محیط زیست تبدیل کرده شما هم با استفاده از این محصول سهمی هر چند کوچک در حفظ محیط زیست داشته باشید

5: فوم بتن عایق بی نظیر هوا و اتش: از انجایی که در درست کردن فوم بتن از 80 درصد هوا تشکیل میشود برای همین امر است که فوم بتن عایق هوا و در برابر اتش مقاوم است

دیگر چه چیزی از یک محصول انتظار دارید توجه کنید شرکتهای زیادی در زمینه فوم بتن فعالیت میکنند ولی متاسفانه بسیار ی از شرکتها دارای کیفیت استاندارد لازم نیستند ما در گروه پلاستو فوم با بهترین محصول توانسته ایم عنوان مدیر شایسته ملی و چندین گواهی نامه بین المللی کسب کنیم این افتخارات تنها در سال 1396 برای ما انجام شده و بر این باوریم در دوران سخت تحریم نیز بهترین خدمت رسانی در شان یک ایرانی میتواند برای ما افتخار افرین باشد

کاربردهای فوم بتن

فوم بتن ساخته شده از سیمان و فوم، به طور معمول برای ساخت سقف و کف به عنوان یک ماده عایق استفاده می شود. چگالی کم آن موجب می شود این ماده برای کاربردهای ساختاری مناسب نباشد اما ممکن است برای پر کردن بلوک های توخالی و فضاهای خالی بین آجر و برای پر کردن نهرها و جوی های غیر قابل استفاده و حفرات زیرزمینی مثل لوله های قدیمی مورد استفاده قرار گیرد.

فوم بتن ساخته شده از شن و ماسه و سیمان و فوم، چگال تر است و برای کاربردهایی که نیاز به ماده ساختاری دارند، ایده آل است. برای مثال: ساخت بلوک های پیش ساخته، برای عایق کاری و تصحیح صدا در ساختمان های مسکونی و تجاری، بنیادها و برای کار با قطعات بتن . فوم بتن همچنین ممکن است برای پرکردن قوس در پل ، جایگزین خاک و به عنوان تثبیت کننده برای فنداسیون جاده استفاده شود.

نمایندگی فوم بتن در شیراز

فوم بتن در تهران

پخش فوم بتن در مشهد

قیمت فوم بتن در تبریز

فروش فوم بتن در اصفهان

فوم بتن کرج

انواع فوم بتن در بوشهر

مصالح فوم بتن

جهت خرید بهترین فوم بتن در ایران با گروه پلاستو فوم مرکزی تماس بگیرید مهندسین ما با داشتن ازمایشگاههای به روز کنترل به کیفیت و قیمتهای عالی به همراه ضمانت نامه این محصول به صورت 24 ساعته اماده پاسخگویی به شما مشتریان گرامی میباشند

کیفیت فوم بتن پلاستو فوم=کیفیت جهانی فوم بتون بر اساس استاندارد CE

پوشش ضد حریق

تری دی پنل , ساندویچ پنل , دیوار پیش ساخته و شاتکریت

پوشش ضد حریق

ساختمانهای پیش ساخته فلزی بتونی همیشه در معرض خطر اتش سوزی هستند این سازه ها در صورت اتش گرفتن به علت دمای بالای اتش دچار تخریب یا دفرم شدن میشوند اتش سوزی ساختمانها از دیر باز یکی از معضلات اصلی پیمانکاران به خصوص مصرف کننده ها که همان مردم میباشند میباشد برای همین همواره جلوگیری از اتش سوزی و راههای مقابله با ان یکی از دغدعه ها بوده و با سیستمهای اعلام حریق و سیستم اتش نشانی در داخل ساختمان میکوشند تا در صورت وقوع این اتفاق به سرعت جلوی ان را بگیرند اتش گرفتن ساختمان خسارات زیادی را برای جان مال به وجود میارد

پوشش ضد حریق ساختمان

این نوع پوشش باعث میشود تا در موارد اتش سوزی جلوی ان گرفته شود

1- پیمانکار پس از ارائه برنامه زمان بندی اقدام به اجرای یک نمونه به عنوان Up  Mock جهت شفاف سازی روش اجرا و نمونه قابل قیاس در طول پروژه می نماید.

2- تجهیز کارگاه

3- آماده سازی سطوح

این مرحله شامل بازدید پوشش ضد خوردگی سازه بوده و در صورت لزوم، تعمیرات مورد نیاز و برطرف نمودن هر گونه آالینده شیمیایی و معدنی که مانع اتصال مناسب پوشش های محافظ در برابر حریق بر روی سازه می شود.

4- اجرای توری جهت مسلح نمودن پوشش محافظ در برابر حریق (موردی)

اجرای سیستم مسلح نمودن پوشش محافظ در برابر حریق (Reinforcement Mesh) به صورت موردی و بر اساس سایز پروفیل سازه ها مطابق با استاندارد BS 8202 PART 1 انجام می گیرد.

5- اجرای الیه واسط و کلیدی یا Key Coat  یا Primer اجرای الیه پرایمر با ضخامت تقریبی 100 میکرون باعث بهبود و افزایش چسبندگی مکانیکی پوشش محافظ در برابر حریق بر روی سازه ها می گردد. همچنین این الیه محافظ شیمیایی وظیفه همگون سازی ضدزنگ اجرا شده روی سطح سازه که عموما پایه اسیدی دارند با مواد پایه سیمانی با پایه قلیایی را بر عهده دارند تا از انجام هرگونه واکنش شیمیایی و هیدرولیتی جلوگیری کنند. همچنین خاصیت الاستیسیته این مواد باعث دمپ شدن ریز لرزه های سازه شده و از ترک خودرن و ریزش مواد جلوگیری میکند. این لرزه ها میتوانند از عبور و مرور خوردرو ها در پارکینگ ایجاد شود.

ضد حریق